In het voorjaar van 2025 heeft Koers de nieuwe halfverharding aangebracht op het toegangspad naar de oorlogsgraven in Groß Fullen bij Meppen. De bestaande verharding werd overlaagd met 6 cm DurEko-mix. De toplaag werd met een asfaltmachine aangebracht en vervolgens verdicht met een tandemwals.
De waterdoorlatende halfverharding DurEko-Mix is een ideale oplossing gezien de toenemende opwarming van binnensteden. De belangrijkste oorzaak van deze opwarming is het donkere, niet-waterdoorlatende asfalt. Dit slaat overdag veel warmte en water op, dat geen weg naar de ondergrond vindt.
DurEko-Mix biedt een oplossing voor deze problemen. Het oppervlak warmt slechts langzaam op en is waterdoorlatend. Het oppervlak is zeer stabiel, draagkrachtig en bestand tegen erosie. DurEko-Mix smeert niet en is bovendien geschikt voor hellingen tot 10% zonder dat het materiaal wegspoelt. Naast de vele praktische voordelen heeft DurEko-Mix een zeer natuurlijke uitstraling, in harmonie met de omgeving. De halfverharding is perfect voor fiets- en wandelpaden in het bos, door het park en op de begraafplaats. Het materiaal stoft nauwelijks en smeert niet.
- Uitvoering: Voorjaar 2025
- Foto's: Voorjaar 2025
- Product: DurEko-mix
- Oppervlakte: 300 m²